Prílohy všeobecne

Dôležité informácie, nielen pre tých, ktorí sem zavítali po prvýkrát.

Prílohy všeobecne

Poslaťod psichac » Štv 19. Nov 2009 19:53:31

takže keďže máme už nový hosting, povolil som nahrávanie príloh na fórum do maximálnej veľkosti 10MB na súbor.
bude sa jednať väčšinou o obrázky, no ak máte napr. aj niečo iné tak prosím, môžete ;)

Do fóra môžete priamo pridávať obrázky avšak iba do rozlíšenia 640x480 pixlov v tvare :
Kód: Vybrať všetko
[img]http://www.odkaznaobrazok.xyz[/img]

Ak má obrázok väčšie rozlíšenie tak ho nahrajte ako prílohu.
pred odoslaním príspevku dole pod tlačidlami "Uložiť", "Nadhľad", "Odoslať" nájdite kartu "Pripojiť prílohu", kliknite naň a dajte prehľadávať.
vyberte požadovaný súbor a kliknite na "Pridať súbor" a keď sa súbor nahrá na server stlačte "Odoslať"

postupom času prehrám všetky súbory ktoré ste doposiaľ pridali na tento server, zároveň som povolil aj upload vlastných postavičiek (avatarou) na fórum.

prikladám aj ako príklad ako vám budú potom zobrazené prílohy :
Prílohy
logo_phpBB.JPG
logo_phpBB.JPG (11.71 KiB) Zobrazené 8538 krát
ANT P-2845 AVerTV Hybrid+FM PCI A16D FlyTV Express X1 MST-T2A2 Kaon KCF-B3000HCO DVB-C UPC + HDD mod
Zaujíma ťa elektronika, programovanie alebo počítače? Nevieš si s niečim rady? Tak klikni sem a dozvieš sa viac
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 404
Registrovaný: Ned 27. Sep 2009 14:56:16
Bydlisko: Bratislava

Re: Prílohy všeobecne

Poslaťod psichac » Štv 26. Jún 2014 19:15:52

update 26.6.2014
kedže folder s prílohami dosiahol defaultne nastavenú veľkosť 200MB nešlo nahrávať nové prílohy.
Zväčšil som ho zatiaľ na 500MB, prílohy by sa mali dať opäť nahrávať, maximálna veľkosť ostáva nezmenená - 10MB na súbor.

ak by bol nejaký problém, prosím SS.
ANT P-2845 AVerTV Hybrid+FM PCI A16D FlyTV Express X1 MST-T2A2 Kaon KCF-B3000HCO DVB-C UPC + HDD mod
Zaujíma ťa elektronika, programovanie alebo počítače? Nevieš si s niečim rady? Tak klikni sem a dozvieš sa viac
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 404
Registrovaný: Ned 27. Sep 2009 14:56:16
Bydlisko: Bratislava


Späť na Oznamy od vedenia fóra/Informations from admins

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron