nezname anteny

What antenna/cables/amp do you have?/Aké antény, káble, rozbočovače, zosilovače máte?

nezname anteny

Poslaťod psichac » Pia 30. Júl 2010 8:18:51

toto mame na zahrade na povale(na streche mame iny "bleskozvod"-klasicke sito ale nezapojene),neviete niekto co su to za anteny?
tato prva vyzera ako nejaka colorka,ma v sebe aj predzosilnovač
Obrázok
Obrázok
Obrázok
a toto asi nejaka yagina?tiež ma predzosik
Obrázok
chytame nato všetko z kamzika.okrem ta3,to je slabe potom bolo trosku asi zobor markiza a javorina stv1
ANT P-2845 AVerTV Hybrid+FM PCI A16D FlyTV Express X1 MST-T2A2 Kaon KCF-B3000HCO DVB-C UPC + HDD mod
Zaujíma ťa elektronika, programovanie alebo počítače? Nevieš si s niečim rady? Tak klikni sem a dozvieš sa viac
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor

Re: nezname anteny

Poslaťod David Kriz » Pia 30. Júl 2010 10:00:37

yaginy jsou vsechny :-)

prvni tri jsou uplne stejne dlouhe Color, posledni je yagi ale tezko z fotky poznat rozmery aby se dal tipnout kanal.
To fakt na tyto pohozené kusy hliníku provozujete TV? :-D
Obrázok užívateľa
David Kriz

Poslaťod psichac » Pia 30. Júl 2010 11:02:07

prve tri fotky je jedan a ta ista antena :D
ano naozaj na to provozujeme TV...sice kvalita je na houby ale vies,nieje to moje (keby ze je uz tam je STB na digital...)
a to si nevies predstavit co to je pri smerovani...v jednej ruke telefon v druhej 3kilova antena a mama cez telefopn "uz je dobre,krasny obraz uz ne spät spät...
ale teraz som dostal info ze tam pojdeme cez vykend tak to skusim zmerať...
ANT P-2845 AVerTV Hybrid+FM PCI A16D FlyTV Express X1 MST-T2A2 Kaon KCF-B3000HCO DVB-C UPC + HDD mod
Zaujíma ťa elektronika, programovanie alebo počítače? Nevieš si s niečim rady? Tak klikni sem a dozvieš sa viac
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor

Poslaťod David Kriz » Pia 30. Júl 2010 12:43:29

psichac píše:prve tri fotky je jedan a ta ista antena :D
ano naozaj na to provozujeme TV...sice kvalita je na houby ale vies,nieje to moje (keby ze je uz tam je STB na digital...)
a to si nevies predstavit co to je pri smerovani...v jednej ruke telefon v druhej 3kilova antena a mama cez telefopn "uz je dobre,krasny obraz uz ne spät spät...
ale teraz som dostal info ze tam pojdeme cez vykend tak to skusim zmerať...

hmm tož já jsem to pochopil jako 4 anteny :-D
Obrázok užívateľa
David Kriz

Poslaťod Birko » Pia 30. Júl 2010 14:21:51

tak to je vazne sranda toto, takto to mat pohodene :D ... len tak na okrej napisem sem, ze idem na par dni do Komarna, takze konecne tam otestujem novospustene MUXy z Nitry a Sturova :) Skoda ze tam nie su moc vyvysene miesta, ale snad volaco vymyslim
Obrázok užívateľa
Birko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod psichac » Pia 30. Júl 2010 15:13:51

co nitra sturovo...madari tak isto sak tam musis mat na gyor signal...

ako hovorim,usadlost neni moja ani nikoho z mojej rodiny tak sme radi (ja ani nie bo som chcel cez vykend repasovat PC repro) ze tam mozme ist a ze tam mame ako taku telku...
hlavneze na streche mame sito presne smerovane na kamzik s priamim vyhladom (ani stromy tam niesu) ale neni zapojene a preco?sak bleskozvod...

no takze nas bleskozvod
Obrázok
a anteny by mali mat ta colorka cca 2m a ta druha cca 2,5m
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor

Späť na Anténna technika/Antenna technology

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť