Ako by sa dal pozrieť zmeškaný program?

Neviete kam zaradiť vašu tému alebo si chcete len tak pokecať?napíšte sem

Ako by sa dal pozrieť zmeškaný program?

Poslaťod Gaaspi » Pon 16. Júl 2012 21:59:33

Mne sa stala taká vec že poobede mi ušiel diel obľúbeného seriálu. Práve ten nikde nereprízujú (ako niektoré zvyknú v noci opakovať) a tak sa pýtam aká je možnosť pozretia. V archíve televízie sú len programy z vlastnej tvorby, americké seriály sa tam nenachádzajú. Takže je možnosť že by som šiel k niekomu kto má Magio alebo Fiber TV ale od vás potrebujem poradiť že ktorá služba vlastne ponúka pozretie TV programu na celý týždeň. Som len tak postrehol že existoval nejaký box ktorý archivoval vysielanie aj pár dní dozadu a že večer človek príde a môže si pozrieť poobedňajšie vysielanie a pod. Určite sa to stalo už aj vám že ste si niečo nemohli pozrieť alebo zabudli na to, takže môžeme aj podiskutovať o tom aké sú ešte alternatívy okrem nahrávania.
Anténa: STA DVB-T, TV1: Sony Bravia LED (MPEG4), TV2: LCD JVC RC488 (MPEG4), Príjem signálu: CZ, SK, H, A
Obrázok užívateľa
Gaaspi

Re: Ako by sa dal pozrieť zmeškaný program?

Poslaťod marek594 » Uto 17. Júl 2012 11:05:53

Neviem to presne, lebo nemám ani jedno, ale tuším, že v Magiu aj Fibertv to je na týždeň dozadu, ale len na niektorých staniciach. Ale asi lepšie riešenie by bolo to skúsiť vyhladať a stiahnuť z netu, ak vieš presný názov toho seriálu a diel.
DVB-T : Gigabyte GT-U7300/tuner v TV, izbová anténa, Fracarro LP45F - k27, k37, k44, k56
DVB-S/S2 : Nokia Dbox2/Opensat 9900 HDPVR, Fte maximal parabola 80cm (Fe), LNB GT-LST40D, motor PowerSAT DG240S, 28.2°E - 30°W
Obrázok užívateľa
marek594

Poslaťod pavuk » Ned 02. Sep 2012 22:39:14

.
Naposledy upravil pavuk dňa Str 04. Dec 2013 18:30:51, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
pavuk

Poslaťod Gaaspi » Ned 23. Sep 2012 0:22:26

S tým týždňom do zadu to je určite robené na tie najkomerčnejšie stanice teda JOJ-ka a Markíza (ktoré pozerám najčastejšie) lebo logicky tam nebudú dávať nejaké stanice čo pozerá 5% ľudí. Takže s tou možnosťou by som bol úplne spokojný. Ale radšej sa spýtam na tomto fóre (teda na správnom mieste) kde sa nachádzajú ľudia čo s televíziou a sledovaním majú isté skúsenosti. V elektropredajni povedia na všetko že je to dobré (aj keď to tak nieje) lebo to chcú predať. Takže ja používam z časti TV Archív a z časti externé zdroje (napr. pohľadaním na nete) ale obe sú tak trocha nedokonalé. Klasické TV archívy obsahujú len svoju tvorbu (asi kvôli licenciám a pod.) neobsahujú zahraničné filmy. Príklad: Nájdete tam väčšinou správy, slovenské seriály ako panelák atď., súdnu sieň, uragán, farmár hľadá ženu atď. Ale napríklad ušlú časť Kobry 11 alebo Komisára Rexa by ste už márne hľadali. Tu pomôže to nájdenie na nete. Napríklad Star Trek som si sťahoval z rapidshare stránok. Ale takisto aj Simpsonovci či Californication sú uploadnuté ale napríklad zohnať časti seriálu 7th Heaven (čo vysielala markíza teraz tvdoma) sa zohnať v nejakom stredoeurópskom jazyku nebolo možné. Takže najčistejia práca by bola taká že napríklad v nedelu sadnem pred telku, zapnem magický resíver a pozriem si časť amerického seriálu z piatku, potom sobotnajšu reláciu, a potom disney rozprávku čo bola ráno o deviatej... Také niečo je na slovensku možné?
Anténa: STA DVB-T, TV1: Sony Bravia LED (MPEG4), TV2: LCD JVC RC488 (MPEG4), Príjem signálu: CZ, SK, H, A
Obrázok užívateľa
Gaaspi

Poslaťod EnoSat » Pon 24. Sep 2012 16:07:36

to ti budu vediet povedat len ti co si TV archiv platia
TBS 5880 & AverMedia AverTV Volar GPS 805,ROVER ATOMLIGHT STC+
EnoSat
Moderátor
Moderátor

Poslaťod David Kriz » Pia 28. Sep 2012 12:00:25

Gaaspi píše:S tým týždňom do zadu to je určite robené na tie najkomerčnejšie stanice teda JOJ-ka a Markíza (ktoré pozerám najčastejšie) lebo logicky tam nebudú dávať nejaké stanice čo pozerá 5% ľudí. Takže s tou možnosťou by som bol úplne spokojný. Ale radšej sa spýtam na tomto fóre (teda na správnom mieste) kde sa nachádzajú ľudia čo s televíziou a sledovaním majú isté skúsenosti. V elektropredajni povedia na všetko že je to dobré (aj keď to tak nieje) lebo to chcú predať. Takže ja používam z časti TV Archív a z časti externé zdroje (napr. pohľadaním na nete) ale obe sú tak trocha nedokonalé. Klasické TV archívy obsahujú len svoju tvorbu (asi kvôli licenciám a pod.) neobsahujú zahraničné filmy. Príklad: Nájdete tam väčšinou správy, slovenské seriály ako panelák atď., súdnu sieň, uragán, farmár hľadá ženu atď. Ale napríklad ušlú časť Kobry 11 alebo Komisára Rexa by ste už márne hľadali. Tu pomôže to nájdenie na nete. Napríklad Star Trek som si sťahoval z rapidshare stránok. Ale takisto aj Simpsonovci či Californication sú uploadnuté ale napríklad zohnať časti seriálu 7th Heaven (čo vysielala markíza teraz tvdoma) sa zohnať v nejakom stredoeurópskom jazyku nebolo možné. Takže najčistejia práca by bola taká že napríklad v nedelu sadnem pred telku, zapnem magický resíver a pozriem si časť amerického seriálu z piatku, potom sobotnajšu reláciu, a potom disney rozprávku čo bola ráno o deviatej... Také niečo je na slovensku možné?

slunko viděls naposled kdy ? :D
Obrázok užívateľa
David Kriz

Poslaťod Gaaspi » Pon 17. Nov 2014 13:57:32

Jasné už viem, minule mi Telekom núkal mágio s archívom na týždeň ale to je zase o tom že sa ťahajú do bytu optické káble a platí sa za to... Takže jedine STB s HDD... Ale keby to niekto čítal a má podobný problém, tak pri ochote platiť je to možné.
Obrázok užívateľa
Gaaspi

Späť na Voľná diskusia/Free discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť