maďarské dvbt diskusné fóra.

Neviete kam zaradiť vašu tému alebo si chcete len tak pokecať?napíšte sem

maďarské dvbt diskusné fóra.

Poslaťod patriotsa » Ned 30. Sep 2012 18:55:25

Viac menej pravidelne raz do týždňa chodím scanovať maďarské fóra, a aj ked väčšinou ako-tak porozumiem textu v maďarčine, občas to ale pustím cez prekladač , a potom sa schuti vždy zasmejem. To je ako keby som sa zhováral so slovenským maďarom zo Žitného ostova, ktoré moc tu našu slovenčinu neovláda.
zo tri malé náhodné ukážky:

ey. f12f8 Neviem, ako spoľahlivý je Košice. Avšak, veľmi zlé miesto k životu vysielanie v slovenčine. Zakryté alebo takmer vo všetkých smeroch. Díval som sa na profile terénu v každom možnom smere slovenským dane, a akékoľvek obštrukcie zo tam. Možno väčšia šanca Banskej Štiavnici, Sitno. C21 / V 118,8 míľ od vás vo vzdialenosti, uhle 315,5 ° od dane Selmecbánya:. Správne výška 1006 + 43 m veža a 50 kW prenos ohraničujúce Ujszász tak Alberton a ruku von dane, čokoľvek, čo dobre do pádu http://www .? dvbtmap.eu / mapcoverage.html Chíd = 3607 Pokúste sa nájsť smer, možno budete mať šťastie. Ahoj:. podapu

No, ja skúsiť, ale ja som nedostal elöréb nemôžem kŕmiť je zo Slovenska 10 na stupnici od 1 do jelerõ je veľmi málo pre stabilný reception niekedy dni príde vysielanie kvôli tomu tak je slabé signály v 1 s úrovňou signálu len jedného bodu je mierne viac dopredu dozadu vpravo a vľavo sú nezačnú vzdať vôbec bude prezentovať to neznamená, že je to len jeden meraný bod je stále prichádza tak, že je kipróbállom strecha aj keď neviem, čo to znamená pre významné percento podkrovia alebo na streche, ktorá je
f12f8

Založený: 10.03.2011. 09:47
Miesto: Jászárokszállás

f12f8 napísal:
Áno, dal som ju vertikálne tam teraz, keď som prišiel na UHF kanál 25 STV1 STV2 nič iné, ale to je tiež minimálna úroveň signálu je
stále snaží zajtra, ale ja neviem, čo to veža môže byť
TV LG a prijímač snažím Ferguson

Myslím, že Košice / Apríla môže byť uhryznutý vás.

Slovenská Tu nájdete informácie o DVB-T vysielačov: http://www.frekvencia.hu/dvb-t-svk.htm
Horizon HDTM Plus , Deviser 2400 T2
patriotsa

Späť na Voľná diskusia/Free discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť