Čo tá TV Nova zase špekuluje?

Neviete kam zaradiť vašu tému alebo si chcete len tak pokecať?napíšte sem

Čo tá TV Nova zase špekuluje?

Poslaťod Gaaspi » Pon 14. Dec 2015 13:54:53

Dnes som našiel článok o tom ako chce Nova ukončiť vysielanie svojich staníc v slovenských káblovkách kvôli nejakým licenciám že nie sú určené pre slovensko.
Televízia Nova posielala operátorom listy s tým, že ak sa spolu dohodnú do zajtrajšieho dňa, získajú výrazne nižšiu cenu za kanál Nova International. Ten ponúka primárne v balíku so športovými stanicami Nova Sport.
Televízia Nova spustí na Slovensku kanál Nova International s vlastnou tvorbou. Má ísť o náhradu voľne šírených staníc Nova, ktoré aktuálne operátori u nás šíria.
Akože o čo im zase ide? Veď na klasickej anténe ako DVB-T aj tak chytám! Nikdy som neplatil nejakej káblovke za stanice ktoré chytím cez anténu v dvb-t. A potom čo tí čo majú satelit? Na všetkých tých skylinkoch a podobne z družice idú tie programy. Zase to len skomplikujú malému percentu ľudí čo používajú nezmyselné káblovky. Mne je to jedno keďže všetky české stanice chytám cez anténu normálne terestriálne. S tým nikdy nič nespravia lebo je to signál ktorý presahuje z českých vysielačov na územie SR alebo nebodaj dajú rušičky ako za totality?
Tuner DVBT2 HEVC: SENCOR SDB 5003T
Príjem: Všetky SK multiplexy
Obrázok užívateľa
Gaaspi
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Štv 09. Dec 2010 15:26:11
Bydlisko: Galanta

Späť na Voľná diskusia/Free discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron