DVB-T fórum asi už neni :(

Vaše návrhy, pripomienky, tipy píšte sem...

DVB-T fórum asi už neni :(

Poslaťod psichac » Pon 28. Sep 2009 14:45:56

toto mi napísal (podľa Maťa Legina) majiteľ domény :
Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš záujem tykajúci sa pokračovania, resp. zrušenia fóra na
http://www.dvbt.sk. Keďže novým držiteľom webovej stránky je agentúra B.M.A., celý
jej obsah, teda informácie, novinky a aktuality o prebiehajúcej
digitalizácii Slovenska sme preniesli na novú stránku http://www.digimedia.sk. V
prípade akýchkoľvek otázok, či informácií, ktoré Vás zajímajú neváhajte
využiť kontaktné údaje na stránke http://www.digimedia.sk, alebo našu Infolinku
0800 168 500.

a písal som už v piatok aj do BMA aj na Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií a nič :(
takže bohužiaľ pôvodné fórum už asi nikdy neuvidíme :x :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:
ANT P-2845 AVerTV Hybrid+FM PCI A16D FlyTV Express X1 MST-T2A2 Kaon KCF-B3000HCO DVB-C UPC + HDD mod
Zaujíma ťa elektronika, programovanie alebo počítače? Nevieš si s niečim rady? Tak klikni sem a dozvieš sa viac
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor

Re: DVB-T fórum asi už neni :(

Poslaťod Birko » Pon 28. Sep 2009 21:36:23

Mne prisla este strucnejsia odpoved:

Dobry den,
forum domeny www.dvbt.sk nie je pristupne.

Prijemny den

Digimedia.sk
Obrázok užívateľa
Birko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod EnoSat » Pon 28. Sep 2009 22:36:24

aj mne ako Birkovi
TBS 5880 & AverMedia AverTV Volar GPS 805,ROVER ATOMLIGHT STC+
EnoSat
Administrátor
Administrátor

Poslaťod psichac » Uto 29. Sep 2009 8:53:05

a komu ste písali? ja som písal asi majitelovy stránky (rubicky@bma.sk), tú adresu mi dal maťo....
ale z ministerstva ani BMA ešte stááále nič :(
ANT P-2845 AVerTV Hybrid+FM PCI A16D FlyTV Express X1 MST-T2A2 Kaon KCF-B3000HCO DVB-C UPC + HDD mod
Zaujíma ťa elektronika, programovanie alebo počítače? Nevieš si s niečim rady? Tak klikni sem a dozvieš sa viac
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Birko » Uto 29. Sep 2009 12:20:30

psichac píše:a komu ste písali? ja som písal asi majitelovy stránky (rubicky@bma.sk), tú adresu mi dal maťo....
ale z ministerstva ani BMA ešte stááále nič :(

na info@digimedia.sk
Obrázok užívateľa
Birko
Administrátor
Administrátor

Poslaťod psichac » Uto 29. Sep 2009 13:45:01

ja skúsim ešte počkať na mail od samotnej BMA a od ministerstva....
a kamoš mi ukázal nejaké hostingy dalšie jeden je aj rýchli aj mám tuším 2,5GB priestoru ale má všade reklamu (niečo na spôsob pop-up ale ževraj sa to dáá vyriešiť) a ešte našiel jeden síce platený no celkom lacný hosting (na rok aj s doménou to vychádzalo cca 35€) to však potom ešte napíšem a dohodneme sa ;)
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor

Poslaťod psichac » Str 30. Sep 2009 14:30:52

No včera som písal aj do mediahostu ohľadom hostingu dvbt.sk , že či nemajú možnosť pozrieť sa, či sa tam nenachádzajú ešte súbory fóra/databáza a toto som dostal :
Je to vymazane, v pripade predlzenia hostingu u nas to vieme obnovit zo
zalohy, ak este nejaka je.

Tomáš Kapičák
======================================================
webhosting - registrácia domény - webdesign
http://www.mediahost.sk
E-mail (msn): mediahost@mediahost.sk
Mobil SR: + 421 907 305 196
Mobil CZ: + 420 608 238 621

IČO: 41 963 555
DIČ: 1 075 492 000

všimli ste si zvýraznené slovo? :shock:

EDIT:/
Dobry den,
Pan ktory vam domenu „predaval“, tak mi oznamil zmenu vlastnika a ze ak chcete, mozete vyuzivat hosting, ak si ho u nas predlzite.
Cize ak by ste mali zaujem o hosting u nas, tak by sme sa postarali o nahratie zalohy spat na web a vsetko by fungovalo.
Ale ako sa tam pozeram, uz uplynulo viac ako 7 dni od zmazania sluzby, uz to pravdepodobne nebude mozme.

čiže Maťo predal asi len DOMÉNU ako takú (dvbt.sk) ale PRIESTOR (hosting na mediahoste) asi ee,čiže ten keby že sa predľži a našla by sa záloha tak by sme mali späť naše pôvodné fórum (no šanca nato je možno 1:1 000 000) :(

EDIT2:/
Dobry den,
Zalohu mame. Pokial si chcete objednat u nas toto obnovenie sluzby, je potrebne predplatit si webhosting na rok a nasledne do cisteho priestoru nahrat obnovene data.
Webhosting pre tuto domenu bol vo variante C. cena za C variant na rok je 59.35€
Poplatok za obnovu webhostingu je 10€.
Celkovo je teda potrebne uhradit 69.35€ v cene je webohosting C na jeden rok.
Pokial mate o dane sluzby zaujem, zadajte nam fakturacne udaje, vytvorime Vam predfakturu, po jej uhradeni vam sluzbz aktivujeme.

FASA! :evil: ach, ked sa sere tak sa sere (a všetko!)......

EDIT3:/ takze bola nam dana ponuka ze za C variant na rok za 70€ alebo do konca roka za 30€ a bolo by spat aj forum ale kezde sme nechceli tak co uz....nenechame sa vydierat nejako firmou O*eb a syn sro....
zbohom povodne forum, maj sa pekne :cry: :( :roll: .......
Inak som Rado
psichac
Administrátor
Administrátor

Späť na Oznamy od užívateľov/Informations from users

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť