vypinanie analogu....

prebytočný OT,príspevky s nulovou výpovednou hodnotou patria sem :D

vypinanie analogu....

Poslaťod DooBop » Pia 11. Mar 2011 9:06:19

Birko pozeral som prvych 10 minut.
Boze to snad ani nie je mozne !!! Diskutujuci :"Teraz vertikalna potom horizontalna ...." "Mame tu to DVB-T2 uhmmmm mpeg2 ... "
Chlapi to je totalna hanba kto je zodpovedny za digitalizaciu.
Takto:
PRIMARNE TOWERCOM(im ide vyslovene o predaj sat platformy)
a co teda s tym terestrialom, ako ho znechutit ?
1) vertikal - no lebo CZ,AT,HU,PL je v horizontale a preco by sme to ludom co su v pohranici neskomplikovali
2) vertikal - napriek tomu, ze HU je totalna rovina a AT su brutalne kopce pouzivaju horizontal
3) vertikal - no aby vsetci na slovensku museli ist na strechu (aj ti 60,70, 80 rocni co nemaju blizkych)
4) vertikal - aby to zneuzivali kadejaky zlodeji a aby okradali prevazne starsich pod zamienkou nastavenia anteny
5) MPEG2 - no aby sa predali navyrabane obsolete telky a settopboxs (vychodny blok to znesie)
6) ... a co ja viem co este
.
.
DooBop
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 01. Okt 2009 12:07:06

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 11:48:25

DooBop píše:Birko pozeral som prvych 10 minut.
Boze to snad ani nie je mozne !!! Diskutujuci :"Teraz vertikalna potom horizontalna ...." "Mame tu to DVB-T2 uhmmmm mpeg2 ... "
Chlapi to je totalna hanba kto je zodpovedny za digitalizaciu.
Takto:
PRIMARNE TOWERCOM(im ide vyslovene o predaj sat platformy)
a co teda s tym terestrialom, ako ho znechutit ?
1) vertikal - no lebo CZ,AT,HU,PL je v horizontale a preco by sme to ludom co su v pohranici neskomplikovali
2) vertikal - napriek tomu, ze HU je totalna rovina a AT su brutalne kopce pouzivaju horizontal
3) vertikal - no aby vsetci na slovensku museli ist na strechu (aj ti 60,70, 80 rocni co nemaju blizkych)
4) vertikal - aby to zneuzivali kadejaky zlodeji a aby okradali prevazne starsich pod zamienkou nastavenia anteny
5) MPEG2 - no aby sa predali navyrabane obsolete telky a settopboxs (vychodny blok to znesie)
6) ... a co ja viem co este
.
.


Kdybys nebyl zaslepený nenávistí k Towercomu, tak bys věděl, že Vertikál rozhodl a zavedl TU SR před 6 lety, kdy žádný Towercom nebyl. A proti MPEG4 přímo ve specifikacích licence v roce 2008 podal stížnost TelecomCorp, Towercomu to nevadilo.
Začínám pochybovat, že někdo kdo pořád dokola opakuje tyto nesmysly přemýšlí hlavou. Ale ono je jednodušší prezentovat svoje vymyšlené blbosti, než si něco o tom najít a přemýšlet.


DooBop píše: ... a co ja viem co este
.
.

To je v pohodě, prostě si cokoli vymysli a urči prstem toho satanáša, co za to všechno může!


Já jsem fakt myslel, že toto není forum plné zaslepených úchylů, jak na těch serverech typu parabola, živé, apod. a lidi jsou tu trochu v obraze a přemýšlí. Jo, byly tam blbosti a proto jsem avizoval dopředu že to sledovat nebudu, protože to k ničemu není. Ale že z toho zas bude jeden nejhorší který všechno podělal a může pomalu aji za státní dluh a ekonomickou krizi, to bych fakt nečekal u uživatelů tohoto fora.
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod DooBop » Pia 11. Mar 2011 12:19:21

Kriz,
je tam 5 bodov. Prosim konkretne ku kazdemu co je na nom nezmyselne, blabol atd.

Pozeral si vobec tu diskusiu ? To hovoris o fundovanych reakciach a odpovediach ?

Vies ja pracujem vo firme, ktora zmenila nazov asi tak 4x a ano pred 7 rokmi tiez neexistovala pod sucasnym nazvom.

Tvoja reakcia je totalne trapna cece (hlavne pomenovania typu uchyl).
DooBop
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 01. Okt 2009 12:07:06

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 12:56:56

DooBop píše:Kriz,
je tam 5 bodov. Prosim konkretne ku kazdemu co je na nom nezmyselne, blabol atd.

Pozeral si vobec tu diskusiu ? To hovoris o fundovanych reakciach a odpovediach ?

Vies ja pracujem vo firme, ktora zmenila nazov asi tak 4x a ano pred 7 rokmi tiez neexistovala pod sucasnym nazvom.

Tvoja reakcia je totalne trapna cece (hlavne pomenovania typu uchyl).


Já jsem se na to nedíval a avizoval jsem to předem z několika důvodů, které jsem tady taky o několik příspěvků psal. Tak si to najdi.

Nenarážel jsem na tvoje jednotlivé body, ale na to, čím je nadepsals, teda že Towercom zařidil vertikál, aby se nabalil na satelitu! Což ja naprostá kravina, protože Towercom o žádném vertikálu nerozhodoval!! To rozhodovali úředníci na TU SR, kteří nemají vůbec žádnou zodpovědnost za to co dělají.

Základní problém tebe i těch zástupů dalších co furt jen nadávají je, že nevíte komu nadávat, tak si někoho najdete a na toho hodíte cokoli (i když třeba nějaké chyby udělal, ale určitě ne všechny). Asi je to v povaze SK i CZ národa, to chování je uplně stejné. Místo aby někdo hledal důvod/vinníka, přemýšlel, analyzoval, vezme toho co je nejvíc vidět a za všechno špatné může on.

Prohlašuji, že nemám nic společného s Towercomem a nemám důvod jim jakkoli nadržovat. Udělali spoustu chyb které jsem i veřejně kritizoval, i jim v soukromé korespondenci. Ale mám mozek a přemýšlím kdo za co může a kdo jen musí dělat v prostředí, které nastavil někdo jiný dávno předtím.
Ta diskuse byla oničem a věděl jsem to ještě než začala, najdi si to v mých příspěvcích výše. Znám tyto debaty a těm co o tom nic neví nepomůžou, jen je doblbnou a těm co tomu rozumí nejsou k ničemu. To ale neznamená, že budu házet špinu za cokoli jen na jednoho.
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod DooBop » Pia 11. Mar 2011 13:11:25

Kriz,
v relacii bol zastupca TOWERCOMU a ten tam plietol 5te cez 9te ohladne polarizacie, kodovacieho standardu atd. Pre mna je to signal, ze to asi nebude celkom v poriadku s TOWERCOMOm.
Mne osobne je to uplne jedno kto poskytuje signal.
Keby toto iste hovoril celkom niekto iny z inej firmy tak velkymi napisem FIRMAXY.

Odhliadnuc od toho co som v relacii videl a aky mam z toho pocit tak tvoja nevyberana, primitivna reakcia ma dost zaskocila
DooBop
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 01. Okt 2009 12:07:06

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 13:25:38

DooBop píše:Kriz,
v relacii bol zastupca TOWERCOMU a ten tam plietol 5te cez 9te ohladne polarizacie, kodovacieho standardu atd. Pre mna je to signal, ze to asi nebude celkom v poriadku s TOWERCOMOm.
Mne osobne je to uplne jedno kto poskytuje signal.
Keby toto iste hovoril celkom niekto iny z inej firmy tak velkymi napisem FIRMAXY.

Odhliadnuc od toho co som v relacii videl a aky mam z toho pocit tak tvoja nevyberana, primitivna reakcia ma dost zaskocila

Přečti si cos napsal, to na co jsem reagoval, a pokud si myslíš že to je pravda, pak jsi beznadějný případ. O relaci jsem nic nepsal a vím o ní své, reagoval jsem na tvoje spekulace a výmysly, "proč Towercom zavedl vertikál".
Že pořád něco opakuješ o té relaci, aniž by ses podíval co jsem o ní dřív napsal já ještě předtím než se vysílal, svědčí o tom jak jsi tupý.
Takže když se ti to nechce hledat:

David Kriz píše:esi tam bude to co loni tak je to ztráta času... tyto obecné povídačky za prvé tomu kdo o tom něco ví nepřinesou vůbec nic, a za druhé tomu kdo o tom neví nic tak nepomůžou, protože jsou jen obecné a jemu nikdy přímo poradit nemůžou, spíš ho zmatou a doblbnou, protože si to v tom mozečku který tomu nerozumí, přeberou všelijak.


David Kriz píše:
Birko píše:Asi kuknem ten Vecer na temu, diky za upozornenie. Nahravat je to myslim zbytocne, bude to v archive STV

tak pak poreferuj... tipuju:
digitalni antena, pokojova antena, prijem zdarma, digitalni kvalita, vic programu, atd. budou hlavní zaklínadla projevů dotyčných :-) a ve výsledku hromada obecných hlášek k ničemu :lol:


David Kriz píše:
makovic píše:mozno ze bude im mozne polozit aj divacku otazku, tak sa na to mozes opytat

a jakou cekas odpoved? :-)
decka ja fakt nechapu co od techto slezin ocekavate... videli jste nekdy nejakou treba politickou debatu v TV kde by se neco vyresilo, poradilo, nebo byste pochopili o čem to ty mluvící hlavy melou a k něčemu Vám to bylo? :-)
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod DooBop » Pia 11. Mar 2011 13:44:28

Kriz,
... v relacii bol zastupca TOWERCOMU a ten tam plietol 5te cez 9te
... keby toto iste hovoril celkom niekto iny z inej firmy tak velkymi napisem FIRMAXY.
... keby mi niekto chcel nieco predat tak si nevyberiem FIRMUXY

Odhliadnuc od vsetkeho - tvoje nevyberane, primitivne reakcie stoja za to.
DooBop
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 01. Okt 2009 12:07:06

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 13:48:58

DooBop píše:Kriz,
... v relacii bol zastupca TOWERCOMU a ten tam plietol 5te cez 9te
... keby toto iste hovoril celkom niekto iny z inej firmy tak velkymi napisem FIRMAXY.
... keby mi niekto chcel nieco predat tak si nevyberiem FIRMUXY

Odhliadnuc od vsetkeho - tvoje nevyberane, primitivne reakcie stoja za to.

umíš číst? neumíš... neřešil jsem co pletl někdo někde, ale to cos napsal, proč zavedl Towercom vertikál.

DooBop píše:kto je zodpovedny za digitalizaciu.
Takto:
PRIMARNE TOWERCOM (im ide vyslovene o predaj sat platformy)

a co teda s tym terestrialom, ako ho znechutit ?
1) vertikal - no lebo CZ,AT,HU,PL je v horizontale a preco by sme to ludom co su v pohranici neskomplikovali
2) vertikal - napriek tomu, ze HU je totalna rovina a AT su brutalne kopce pouzivaju horizontal
3) vertikal - no aby vsetci na slovensku museli ist na strechu (aj ti 60,70, 80 rocni co nemaju blizkych)
4) vertikal - aby to zneuzivali kadejaky zlodeji a aby okradali prevazne starsich pod zamienkou nastavenia anteny
5) MPEG2 - no aby sa predali navyrabane obsolete telky a settopboxs (vychodny blok to znesie)
6) ... a co ja viem co este
.
.


Ale je mi jasné, že na svoji totální blbost cos napsal radši nereaguješ a mne chytáš za slovo. Doporučuju jít diskutovat na zive.sk a podobné servery, jak psal antonio třeba dsl.sk, tam máš strašně moc kamarádů, sympatizantů co ti nic nebudou nic vyvracet a ještě si přisadí :-D Takové nepsaná "antiTowercom skupina" která ví přesně kdo za všechno může :-D Neví nikdo proč, ale strašně je to baví :-D
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod antonio » Pia 11. Mar 2011 14:00:42

DooBop:

Za ten Vertikal TOWERCOM nemoze, ale TUSR... TUSR to takto skoordinoval a TOWERCOM sa tym MUSI riadit. Rakusania maju napriklad skoordinovany aj V aj H. Na webe sa da dopatrat menovite, kto je za tu koordinaciu zodpovedny. Hladaj v roku 2006 a kludne mu napis, ze sa ti nepaci, ako si odviedol svoju pracu, pripadne ho poziadaj o vyjadrenie, preco tak ucinil. Mail ma taktiez verejne na webe.

TOWERCOMU by horizontal vyhovoval, vela stavajucich antennych systemov pre analog by sa dalo pouzit aj pre digital a usetrili by bubaky do svojej kesene. Takto musia na kazdom jednom vysielaci vymenit UHF anteny, co nie je najlacnejsia zalezitost. Taktiez by pri H nemuseli na niekolko tyznov vypinat vysielace koli prerabkam, ale max na par dni (alebo aj hodin).

Ale kludne pokracuj vo svojich uvahach, ked si myslis, ze TOWERCOM chcel vertikal...
Cez mnou realizovanu STA prijimam: K24, K27, K29, K40, K44, K55, K56, K59 (24.2.2015). Parabola E85 1W+9E+13E+19E+23E+28E
antonio
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Pia 27. Aug 2010 9:11:54
Bydlisko: Bratislava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod DooBop » Pia 11. Mar 2011 14:07:44

David Kriz píše:
DooBop píše:Kriz,
... v relacii bol zastupca TOWERCOMU a ten tam plietol 5te cez 9te
... keby toto iste hovoril celkom niekto iny z inej firmy tak velkymi napisem FIRMAXY.
... keby mi niekto chcel nieco predat tak si nevyberiem FIRMUXY

Odhliadnuc od vsetkeho - tvoje nevyberane, primitivne reakcie stoja za to.

umíš číst? neumíš... neřešil jsem co pletl někdo někde, ale to cos napsal, proč zavedl Towercom vertikál.

DooBop píše:kto je zodpovedny za digitalizaciu.
Takto:
PRIMARNE TOWERCOM (im ide vyslovene o predaj sat platformy)

a co teda s tym terestrialom, ako ho znechutit ?
1) vertikal - no lebo CZ,AT,HU,PL je v horizontale a preco by sme to ludom co su v pohranici neskomplikovali
2) vertikal - napriek tomu, ze HU je totalna rovina a AT su brutalne kopce pouzivaju horizontal
3) vertikal - no aby vsetci na slovensku museli ist na strechu (aj ti 60,70, 80 rocni co nemaju blizkych)
4) vertikal - aby to zneuzivali kadejaky zlodeji a aby okradali prevazne starsich pod zamienkou nastavenia anteny
5) MPEG2 - no aby sa predali navyrabane obsolete telky a settopboxs (vychodny blok to znesie)
6) ... a co ja viem co este
.
.


Ale je mi jasné, že na svoji totální blbost cos napsal radši nereaguješ a mne chytáš za slovo. Doporučuju jít diskutovat na zive.sk a podobné servery, jak psal antonio třeba dsl.sk, tam máš strašně moc kamarádů, sympatizantů co ti nic nebudou nic vyvracet a ještě si přisadí :-D Takové nepsaná "antiTowercom skupina" která ví přesně kdo za všechno může :-D Neví nikdo proč, ale strašně je to baví :-D


Odhliadnuc od vsetkeho - tvoje nevyberane, primitivne reakcie stoja za to.

ale teda

PRIMARNE TOWERCOM (im ide vyslovene o predaj sat platformy)[/b] mas pocit , ze na tomto nie je kus pravdy? Ako sa zbavit dojmu o druhoradosti dvb-t po zhliadnuti TV relacie?
a co teda s tym terestrialom, ako ho znechutit ?Ako suvisi toto s TOWERCOMOm? Toto je stav, ktory tu je
1) vertikal - no lebo CZ,AT,HU,PL je v horizontale a preco by sme to ludom co su v pohranici neskomplikovali
2) vertikal - napriek tomu, ze HU je totalna rovina a AT su brutalne kopce pouzivaju horizontal
3) vertikal - no aby vsetci na slovensku museli ist na strechu (aj ti 60,70, 80 rocni co nemaju blizkych)
4) vertikal - aby to zneuzivali kadejaky zlodeji a aby okradali prevazne starsich pod zamienkou nastavenia anteny
5) MPEG2 - no aby sa predali navyrabane obsolete telky a settopboxs (vychodny blok to znesie)
6) ... a co ja viem co este
Body 1 az 5 je stav (stastni to ludia co to nemusia riesit vzhladom na prijmove vlastnosti)

Odhliadnuc od vsetkeho - tvoje nevyberane, primitivne reakcie stoja za to.
DooBop
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 01. Okt 2009 12:07:06

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 14:10:05

Doplním, že Towercom má na hromadě vysílačů relativně nové antény z konce 90.let nebo přelomu tisíciletí, vše Kathrein, vše širokopásmové, naprosto vyhovující i pro digitální vysílání a mohly sloužit ještě klidně 10 nebo 20 let! A měnit postupně třeba jeden dva ročně. Bohužel, vše musí vyměnit a vše naráz a taky naráz zaplatit! A to je pálka jaxviňa. Psát čísla tu nebudu, i když je vím z jiných takových akcí co se dělaly u nás.
Borský Mikuláš
Sitno
Javorina
Trenčín
Rožňava
Námestovo
Snina
Kotník
Zobor
Úložisko
...jen co mne napadlo teď. To vše půjde úplně zbytečně do šrotu. A musí to někdo zaplatit. Chybné rozhodnutí státního úřadu, zaplatí to Towercom a promítne to do ceny vysílání STV a dalších TV a těm to zaplatí zas lidi na koncesi, daních a reklamě v cenách zboží. Takže takto funguje ten koloběh.
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 14:14:46

tak buď se nauč prtezentovat své myšlenky psanou formou, nebo radši nepiš...
To jaks to napsal jednoznačně znamená:
Někdo chtěl znechutit lidem pozemní vysílání...kdo? ten co vydělá na satelitu. Kdo to bude? Towercom.
Ujasni si co chceš napsat a v jakém pořadí a jak to napatleš do sebe.

O neustálém opakování jakýchsi údajně mých primitivních reakcí, na to nemá smysl ani reagovat, protože jediný kdo tu tuto kategorii zastupuje, jsi ty. Bez jakékoli znalosti problematicky tě zajímá jen výsledný stav a na ten sis potřeboval najít viníka. Našels jako hromady dalších Towercom protože je nejvíc vidět v tuto dobu a ukájíš se na tom házet na něho všechno :-D Když se to rozhodovalo taks ani nevěděl co to DVB-T je.
Primitivní reakce! :lol:
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod DooBop » Pia 11. Mar 2011 14:23:40

Kriz od teba som sa dockal tohto:

... zaslepený úchyl
... vymyšlené blbosti
... svědčí o tom jak jsi tupý
DooBop
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 01. Okt 2009 12:07:06

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 14:45:37

DooBop píše:Kriz od teba som sa dockal tohto:

... zaslepený úchyl
... vymyšlené blbosti
... svědčí o tom jak jsi tupý

Na základě těch nesmyslů cos vyplodil, je to naprosto adekvátní!
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

vypinanie analogu

Poslaťod antonio » Pia 11. Mar 2011 15:00:59

DooBop píše:Kriz od teba som sa dockal tohto:


DooBop nemyslis, ze ked niekomu nieco pises, mal by si ho oslovovat menom, ak mu tykas a ak na rozdiel od teba uviedol plne meno? Oslovovat niekoho priezvyskom a pritom tykat je dost zvlastne az neslusne. Tak sa nediv reakcii, mna by si takymto spravanim tiez popudil k ostrejsej reakcii.

Oslovenie DK je prijatelnejsie, ked uz nevies niekomu prijst na meno ;)

Kludne sa tu dalej osocujte, bude to na prospech veci a pre nas co diskusiu sledujeme aj prinosne, len si musim zrusit notifikaciu novych prispevkov z tohoto vlakna, nech sem neklikam po kazdom maily s odkazom na tuto uzitocnu vymenu nazorov...
Cez mnou realizovanu STA prijimam: K24, K27, K29, K40, K44, K55, K56, K59 (24.2.2015). Parabola E85 1W+9E+13E+19E+23E+28E
antonio
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Pia 27. Aug 2010 9:11:54
Bydlisko: Bratislava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod DooBop » Pia 11. Mar 2011 15:11:27

antonio píše:
DooBop píše:Kriz od teba som sa dockal tohto:


DooBop nemyslis, ze ked niekomu nieco pises, mal by si ho oslovovat menom, ak mu tykas a ak na rozdiel od teba uviedol plne meno? Oslovovat niekoho priezvyskom a pritom tykat je dost zvlastne az neslusne. Tak sa nediv reakcii, mna by si takymto spravanim tiez popudil k ostrejsej reakcii.

Oslovenie DK je prijatelnejsie, ked uz nevies niekomu prijst na meno ;)

Kludne sa tu dalej osocujte, bude to na prospech veci a pre nas co diskusiu sledujeme aj prinosne, len si musim zrusit notifikaciu novych prispevkov z tohoto vlakna, nech sem neklikam po kazdom maily s odkazom na tuto uzitocnu vymenu nazorov...


Mas pravdu - beriem to.
Nastvalo ma , ze ma nazval uchylom hned v prvej jeho reakcii.
DooBop
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Štv 01. Okt 2009 12:07:06

David Kriz

Poslaťod makovic » Pia 11. Mar 2011 15:31:41

davide nechaj ho tak, vidis ze nema zmysel s takym panom sa pustat do debaty, aj ja som sa uz naucil na kopu stupidnych prispevkov nereagovat a pustit to jednym uchom dnu a druhym von
makovic
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Pon 21. Dec 2009 12:07:07

Re: vypinanie analogu

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 15:38:03

antonio píše:
DooBop píše:Kriz od teba som sa dockal tohto:


DooBop nemyslis, ze ked niekomu nieco pises, mal by si ho oslovovat menom, ak mu tykas a ak na rozdiel od teba uviedol plne meno? Oslovovat niekoho priezvyskom a pritom tykat je dost zvlastne az neslusne. Tak sa nediv reakcii, mna by si takymto spravanim tiez popudil k ostrejsej reakcii.

Oslovenie DK je prijatelnejsie, ked uz nevies niekomu prijst na meno ;)

Kludne sa tu dalej osocujte, bude to na prospech veci a pre nas co diskusiu sledujeme aj prinosne, len si musim zrusit notifikaciu novych prispevkov z tohoto vlakna, nech sem neklikam po kazdom maily s odkazom na tuto uzitocnu vymenu nazorov...

nemusíš, já už ho ignoruju :-)
aspoň vím, že i tady má smysl "ignore list" na uživatele :lol:
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: David Kriz

Poslaťod David Kriz » Pia 11. Mar 2011 15:38:40

makovic píše:davide nechaj ho tak, vidis ze nema zmysel s takym panom sa pustat do debaty, aj ja som sa uz naucil na kopu stupidnych prispevkov nereagovat a pustit to jednym uchom dnu a druhym von

viz reakce Tonovi :-)
Obrázok užívateľa
David Kriz
 
Príspevky: 1030
Registrovaný: Štv 26. Nov 2009 22:04:47
Bydlisko: Uherské Hradiště, Morava

Re: vypinanie analogu

Poslaťod patriotsa » Pia 11. Mar 2011 15:43:37

Tu si niekto pomýlil fóra.Centrum zaslepených radikálnych antiTowercomákou je http://www.DSL.sk.Že DooBop? Tam sa budeš cítiť ako ryba vo vode,medzi svojimi.Tam
platí,že kdo povie väčšiu primitívnosť na Towercom-ten je víťaz.
Horizon HDTM Plus , Deviser 2400 T2
patriotsa
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon 06. Sep 2010 21:03:09
Bydlisko: ŠAĽA


Späť na Kôš/trash

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron